W pełni wodoodporny monitor 15,6 cala IP66/IP69K | VSD-69K-156
załadunek
Udostępnij:
przycisk udostępniania na Facebooku
przycisk udostępniania na Twitterze
przycisk udostępniania linii
przycisk udostępniania wechata
przycisk udostępniania na LinkedIn
przycisk udostępniania na Pintereście
przycisk udostępniania WhatsApp
udostępnij ten przycisk udostępniania
Najważniejsze cechy:
  • Płaski ekran dotykowy LCD o przekątnej 15,6 cala
  • Całkowicie zamknięta konstrukcja bez wentylatora IP66/IP69K
  • Rezystancyjny lub projektowany pojemnościowy ekran dotykowy
  • Wejścia HDMI i VGA
  • Opcjonalna wysoka jasność 1000 nitów i łączenie optyczne
  • Obudowa ze stali nierdzewnej klasy 304
  • VSD-69K-156
  • GRUPA VINCANWO
  • IP66, IP69K
  • 15,6 ”
Dostępność:
Ilość:
Wyświetlacz
Rozmiar ekranu
15,6 ”
Rozdzielczość ekranu
1366 x 768, opcjonalnie 1920 x 1080
Współczynnik ekranu
16:09
Jasność
350 nitów, opcjonalna wysoka jasność 1000 nitów
Ekran dotykowy
Ekran dotykowy
Przewidywany pojemnościowy, rezystancyjny
Zewnętrzne porty we/wy
Wideo
1 x wodoodporne złącze dla H-DMI/VGA (opcjonalnie)
USB
1 x wodoodporne złącze M12 do dotykowego USB2.0
Inny interfejs we/wy
1 x wyłącznik zasilania
Moc
Zasilacz
1 x opcjonalnie AC/DC 12 V/5 A, 60 W
Wejście zasilania
1 x wodoodporne złącze M12 dla 12 V ~ 24 V DC
Zużycie energii
≦30W
Multimedialne
Głośniki
Opcjonalny głośnik
Termiczne i środowiskowe
Temperatura pracy
-30°C - 70°C
Temperatura przechowywania
-40°C - 80°C
Rozwiązanie chłodzące
Pasywny – bez wentylatora
Zakres wilgotności
10% – 90% Bez kondensacji
Załącznik
Tworzywo
Opcjonalnie stal nierdzewna SUS316, stal nierdzewna SUS304
Ocena IP
IP66, IP69K
Przyciski sterujące
Menu ekranowe (OSD), blokada ekranu dotykowego na czas czyszczenia
Opcje montażu
Stojak / Ściana / VESA / Jarzmo
Waga / Wymiary
Waga (netto)
7,00 kg
Wymiary
398 x 248 x 55 mm