15,6' IP66/IP69K potpuno vodootporan monitor | VSD-69K-156
učitavanje
Podijeli na:
facebook gumb za dijeljenje
gumb za dijeljenje na twitteru
gumb za dijeljenje linije
wechat gumb za dijeljenje
linkedin gumb za dijeljenje
pinterest gumb za dijeljenje
gumb za dijeljenje WhatsAppa
podijeli ovaj gumb za dijeljenje
Ključni naglasci:
  • LCD zaslon osjetljiv na dodir od 15,6 inča
  • IP66/IP69K Potpuno zatvoreni dizajn bez ventilatora
  • Otporni ili projicirani kapacitivni zaslon osjetljiv na dodir
  • HDMI i VGA ulazi
  • Dodatna visoka svjetlina od 1000 nita i optičko lijepljenje
  • Kućište od nehrđajućeg čelika kvalitete 304
  • VSD-69K-156
  • GRUPA VINCANWO
  • IP66, IP69K
Dostupnost:
Količina:
Prikaz
Veličina zaslona
15,6'
Razlučivost zaslona
1366 x 768, izborno 1920 x 1080
Omjer zaslona
16:09 sati
Svjetlina
350 nita, opcija visoke svjetline od 1000 nita
Zaslon osjetljiv na dodir
Zaslon osjetljiv na dodir
Projektirani kapacitivni, otporni
Vanjski I/O portovi
Video
1 x vodootporni konektor za H-DMI / VGA (opcionalno)
USB
1 x M12 vodootporni konektor za Touch USB2.0
Ostalo I/O sučelje
1 x prekidač napajanja
Vlast
Adapter napajanja
1 x dodatni AC/DC 12V/5A, 60W
Ulazna snaga
1 x M12 vodootporni konektor za 12V~24V DC
Potrošnja energije
≦30W
Multimedija
Zvučnici
Izborni zvučnik
Toplina i okoliš
Radna temperatura
-30°C - 70°C
Temperatura skladištenja
-40°C - 80°C
Rješenje za hlađenje
Pasivno – bez ventilatora
Raspon vlažnosti
10% – 90% bez kondenzacije
Kućište
Materijal
Dodatno SUS316 nehrđajući čelik, SUS304 nehrđajući čelik
IP ocjena
IP66, IP69K
Kontrolni gumbi
Prikaz na zaslonu (OSD), zaključavanje zaslona osjetljivog na dodir za čišćenje
Mogućnosti montaže
Stalak / zid / VESA / jaram
Težina / Dimenzije
Težina (neto)
7,00 kg
Dimenzije
398 x 248 x 55 mm