Monitor 15.6' IP66/IP69K plotësisht i papërshkueshëm nga uji | VSD-69K-156
ngarkim
Shpërndaje në:
butoni i ndarjes së Facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes
Pikat kryesore:
  • Ekran LCD me prekje 15,6 inç
  • IP66/IP69K Dizajn plotësisht i mbyllur pa ventilator
  • Ekran me prekje rezistente ose kapacitore të projektuar
  • Hyrjet HDMI dhe VGA
  • Opsionale 1000 nit Shkëlqim i lartë dhe lidhje optike
  • Shtojcë prej çeliku inox e klasës 304
  • VSD-69K-156
  • GRUP VINCANWO
  • IP66, IP69K
Disponueshmëria:
Sasia:
Ekrani
Madhësia e ekranit
15.6 '
Rezolucioni i ekranit
1366 x 768, opsionale 1920 x 1080
Raporti i ekranit
16:09
Shkëlqimi
350 nits, Opsionale 1000 nit Shkëlqim i lartë
Ekrani me prekje
Ekrani me prekje
Kapacitive e projektuar, rezistente
Portet e jashtme I/O
Video
1 x lidhës i papërshkueshëm nga uji për H-DMI / VGA (Opsionale)
USB
1 x M12 lidhës i papërshkueshëm nga uji për prekje USB2.0
Ndërfaqe tjetër I/O
1 x ndërprerës energjie
Fuqia
Përshtatës i energjisë
1 x AC/DC opsionale 12V/5A, 60W
Fuqia hyrëse
1 x M12 lidhës i papërshkueshëm nga uji për 12V~24V DC
Konsumi i energjisë
≦30 W
Multimedia
Folësit
Altoparlant opsional
Termike & Mjedisore
Temperatura e funksionimit
-30°C - 70°C
Temperatura e ruajtjes
-40°C - 80°C
Zgjidhje ftohëse
Pasiv - pa ventilator
Gama e lagështisë
10% – 90% Jo kondensues
rrethim
Materiali
Çeliku inox opsional SUS316, çelik inox SUS304
Vlerësimi IP
IP66, IP69K
Butonat e kontrollit
Ekrani në ekran (OSD), Kyçja e ekranit me prekje për pastrim
Opsionet e montimit
Stand / Mur / VESA / Zgjedhë
Pesha / Dimensionet
Pesha (neto)
7.00 kg
Dimensionet
398 x 248 x 55 mm